KONST / Ramar / Ram 9671005
nr 967 1005
Ram
Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 35x45
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:38:19
100 kr
150 kr
200 kr
Tilgman Keramik